Odlewanie ZnAl

Oferujemy stopy cynku do odlewania ciśnieniowego i odśrodkowego.

Stopy cynku do odlewania ciśnieniowego (gorąco-komorowego):

Zamak 5

specyfikacja

Zamak 2

specyfikacja

Zamak 3

specyfikacja

Zamak 8

specyfikacja

Stop cynku do odlewania odśrodkowego (na wirówki):

KS

specyfikacja

Stopy cynku produkowane przez doświadczonych producentów, takich jak Nyrstar mają powtarzalny skład, a każdy wytop wychodzący z pieca Nyrstara jest certyfikowany. Stopy cynku produkowane w hutach Nyrstara stosowane są w Polsce od 25 lat. Szczególnie docenia się je przy odlewaniu elementów precyzyjnych, wymagających wysokiej tolerancji wymiarowej. Powszechnie stosowane są w branży motoryzacyjnej spełniając jej restrykcyjne wymogi.

Cynk znajduje szerokie zastosowanie w odlewnictwie przy produkcji wielu urządzeń codziennego użytku.

Odlewanie stopów cynku polega na wtłaczaniu do formy ciekłego metalu pod wysokim ciśnieniem, w wyniku czego otrzymuje się surowe odlewy stanowiące elementy przedmiotów codziennego użytku takich jak wyposażenie kuchni i łazienek, zamki, okucia budowlane, zabawki, zamki błyskawiczne oraz różne komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego i elektronicznego.

Oferujemy produkty firmy Nyrstar, będącej największym w świecie producentem odlewniczych stopów cynku, zaopatrującym ten przemysł od 1930r. Nyrstar jest powszechnie uznawanym, wiodącym dostawcą wysokiej jakości stopów takich jak Zamak, Overcor i EZDA. Firma oferuje pełny zakres odlewniczych stopów cynku do ciśnieniowych maszyn gorąco-komorowych, jak również niszowe stopy o specjalnych zastosowaniach.

AD zinc

Napisz do nas

    Kontakt

    AD Zinc Spółka Jawna Król, Tobiasz

    Adres

    ul. Meissnera 1/3 lok. 82,
    03-982 Warszawa, Poland